PAKALPOJUMI

Profesionāls fotogrāfs piedāvā fotopakalpojumus  Jums izdevīgā laikā un vietā.

KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

Fotogrāfs Aivars Tipsis piedāvā kāzu dienas svarīgāko notikumu iemūžināšanu fotogrāfijās, ietverot izbraukšanu uz jebkuru vietu Latvijā ar savu automašīnu.Kāzu dienas fotografēšanas maksa ir  450 EUR.

Cenā ir iekļauta pirms kāzu konsultācija un kāzu fotosesijas plānošana.

Kāzas tiek fotografētas ar divām fotokamerām un kvalitatīvu fotoobjektīvu klāstu.Līdzi ir rezerves fototehnika un papildus mobilā fotoapgaismojuma komplekts.

Pēc fotografēšanas tiek veikta fotogrāfiju atlase, krāsu, tonalitātes un asuma korekcija.Fotogrāfiju atlase un apstrāde ietilpst kāzu dienas fotografēšanas cenā.3 nedēļu laikā tiek  atdotas  apstrādātas (apmēram no 700- 1200) fotogrāfijas. Kopā saņemat četrus eksemplārus : 2 augstas ižšķirtspējas oriģināla izmēra faili (drukātu fotogrāfiju izgatavošanai), 2 samazinātā izmēra  optimizēti faili (rādīšanai datorā un ievietošanai internetā), fotogrāfiju slīdrāde   ( slideshow). Fotogrāfijas tiek ierakstītas zibatmiņā vai citā Jums vēlamā datu nesējā.Papildus vienojoties fotogrāmatas izveide un fotogrāfiju druka.

Transporta izmaksas 10 EUR/100 km.

Kāzu fotoreportāža sākot ar laulību ceremonijas fotografēšanu, fotografēšanos pēc laulības ceremonijas. un Jaunā pāra fotosesiju, beidzot ar fotografēšanu svinību vietā. Kāzu fotoreportāžas maksa  250 EUR.

Laulību ceremonijas fotografēšana (laulības ceremonija,kopbildes un jaunā pāra fotosesija) maksa 150 EUR.

 

FOTOSESIJA

Fotogrāfs Aivars Tipsis piedāvā fotopakalpojumus un fotosesijas Atfoto fotostudijā Vecrīgā vai citā Jums izdevīgā vietā Latvijā kā arī ārpus valsts robežām Fotosesijas cena  sākot no 70 EUR.Cenā iekļauta ~ 2 stundu fotosesija  ( apstrādātas tiek 30- 50 labākās fotogrāfijas).Fotosesija izbraukumā dod iespēju fotografēties mājās, dabā, vai Jūsu izvēlētā interjērā, izmantojot profesionālu fototehniku un fotostudijas aprīkojumu.Fotogrāfiju skaits var būt mainīgs un ir atkarīgs no Jūsu kā pasūtītāja vēlmēm un idejām.  Lai sadarbība būtu veiksmīga, pirms Jūsu izvēlētās fotosesijas vēlams apspriest tās koncepciju un mērķus. Sarunas gaitā tiek apspriestas idejas, to realizācija un vēlamais rezultāts.

  • Individuālās fotosesijas
  • Kāzu fotografēšana
  • Koorporatīvie pasākumi
  • Reportāžas foto
  • Ģimenes svētki
  • Fotogrāfijas interjeram
  • Modeļu portfolio
  • Reklāmas foto

Fotokursi un individuālā apmācība http://www.xn--fotokursi-rga-z7b.lv/fotokursi-2/.